Famehosting Hakkında

Sektörde uzun süre edindiği tecrübe ile tamamen yerli yatırımlar ile kurulan Famehosting, alan adı, hosting, sunucu barındırma ve kiralama alanlarında hizmet vermeyi odaklamış ve altyapısını buna uygun oluşturmuştur.

Famehosting, yaptığı sektörel anlaşmalar ile, kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı misyon edinmiş, planlı yapısıyla oluşturduğu vizyon ile en iyi donanımlar ve en iyi altyapıyla kesintisiz hizmet vermeyi amaaçlayarak günden güne kendini geliştiren bir oluşum haline gelmiştir.

Firmamız ile çalışarak, hakkımızda doğrudan bilgi edinmeniz için sizlere olanak tanıyoruz. Sizlere kalitemizi süslü cümleler kurmak yerine, partnerimiz olanarak kalitemizi test etmenizi sağlayarak anlatmak istiyoruz. Yine de kendimizden bahsetmemiz gerekir ise, müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olarak, en ucuz fiyat garantisi ile en yüksek performansa sahip çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

En iyi verimerkezi

Famehosting, Türkiye'nin en önde gelen verimerkezleri üzerinde altyapısını oluşturarak, altyapısını geliştirmeye devam etmektedir.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Famehosting için en önemli husus "müşteri memnuniyeti" olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen firmamız, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Famehosting, müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir.